Ogrodnicy-praktycy


Witamy serdecznie stronie DIONP, która jest skierowana do Ogrodników-hobbystów niezależnie od stażu ogrodniczego. Pokazujemy, że warto się rozwijać ogrodniczo, bo to działa jak magnes. Kto raz zacznie i złapie bakcyla, ten chce więcej i więcej.... Ogrodnictwo to ciągłe zmiany. Każdy sezon jest inny. To też najwspanialsza lekcja biologii jaką można sobie wyobrazić.

Naszym mottem jest nauka dla praktyki - praktyka dla nauki.

Wszystkich piszących na łamach DIONP łączy zamiłowanie do swojej pasji, do podnoszenia kwalifikacji ogrodniczych i przekazywania wiedzy o najwyższej jakości. Połączenie nauki z praktyką i wieloletnim doświadczeniem, to w naszym przekonaniu najlepsza droga do stania się ogrodnikami odpowiedzialnymi za siebie, bliskich, ale i przyrodę jaka nas otacza. Ogrodnictwo to sztuka, której warto się uczyć i ją udoskonalać. Ponieważ panuje na nią moda, stąd warto korzystać z tych rozwiązań, które powstały w oparciu o aktualną wiedzę ogrodniczą tak krajową, jak i zagraniczną.

Życzymy miłych chwil na naszej stronie

Założyciele DIONP


Właścicielem sklepu internetowego obsługującego DIONP jest Centrum Uprawy, Nawożenia i Ochrony Roślin (CUNIOR). Z Autorami tekstów oraz współpracującymi jednostkami i firmami można zapoznać się śledząc materiały ich autorstwa oraz kontaktując się bezpośrednio z Nimi w prowadzonych przez nas mediach społecznościowych: